فروردین ۱۴, ۱۳۹۹

درخواست از پرشین تون برای بازگشت به هاتبرد

درخواست از پرشین تون برای بازگشت به هاتبردReviewed by عموسَت on Sep 27Rating: ۵.۰درخواست از پرشین تون برای بازگشت به هاتبردمدتی است که شبکه "پرشین تون" از ماهواره پر بیننده هاتبرد به یوتلست منتقل شده است و این جا به جایی دردسر های زیادی را برای علاقمندان این شبکه پرطرفدار ایجاد کرده است . ضعیف بودن سیگنال این شبکه روی ماهواره یوتلست و همچنین پارازیت های فراوان روی این ماهواره باعث شده این شبکه به راحتی در همه نقاط قابل دریافت نباشد . در حال حاضر اگر بخواهید این شبکه را دریافت کنید ، باید هزینه کنید و مجبورید که دیش جداگانه برای یوتلست تهیه کنید تا بتوانید با کیفیت نسبتاً پایین بییننده این شبکه باشید . . .

مدتی است که شبکه  “پرشین تون”  از ماهواره  پر بیننده هاتبرد به یوتلست منتقل شده است و این جا به جایی دردسر های زیادی را برای علاقمندان این شبکه پرطرفدار ایجاد کرده است . ضعیف بودن سیگنال این شبکه روی ماهواره یوتلست و همچنین پارازیت های فراوان روی این ماهواره باعث شده این شبکه به راحتی در همه نقاط قابل دریافت نباشد . در حال حاضر اگر بخواهید این شبکه را دریافت کنید ، باید هزینه کنید و مجبورید که دیش  جداگانه برای یوتلست تهیه کنید تا بتوانید با کیفیت نسبتاً پایین بییننده این شبکه باشید .

هنوز تعداد زیادی از بینندگان این شبکه بر این باور هستند، که این شبکه به ماهواره ی هاتبرد باز خواهد گشت، اما متاسفانه این طور نیست و این شبکه ظاهراً هیچ برنامه ای برای بازگشت به هاتبرد ندارد .

این پست در واقع یک درخواست از طرف همه بییندگان و علاقمندان این شبکه است که امیدواریم به گوش مدیران و مسئولان این شبکه برسد ، که ما هچنان در انتظار بازگشت  ” پرشین تون ”  به ماهواره  هاتبرد هستیم ، پس اگر برای بینندگان خود ارزش قائلید این درخواست را بدون جواب نگذارید .

 

انتشار این خبر با ذکر منبع بلا مانع است.

 

برچسب مقاله

پست مرتبط