بهمن ۵, ۱۳۹۸

توقف پخش " کانال یک" در ماهواره هاتبرد

توقف پخش " کانال یک" در ماهواره هاتبردReviewed by عموسَت on Oct 10Rating:

پخش برنامه های شبکه ” کانال یک ” در ماهواره هاتبرد متوقف شد . علت این توقف ، مشکلات مالی اعلام شده است . این شبکه که در روزهای قبل از قطع شدن در تلاش بود که برای باقی ماندن در ماهواره هاتبرد کمک های مالی جمع کند ، که ظاهراً این تلاش ها موفقیت آمیز نبوده است . مدیریت این شبکه اعلام کرده است ، تا زمانی که مشکلات مالی  حل نشود ، پخش این شبکه برای ایران و اروپا متوقف خواهد شد .

 

مهرداد گفت:

همایون خوب بلد بود از فراریان وسلطنت طلب ها از پولهای باد آورده شان مفداری تلکه
کند ولی اینیار شاید در قمارخانه تمام لاسوگاس پولهای جمع کرده را باخته است. از پشت کار و اینکه او بیدی نیست که با این بادها بلرزد شکی نیست ..او را بزودی در کانال یک با دوست پول پرستش که از او عقب نمی ماند (باقری) خواهیم دید …. این قطعی کانال مصرف داخلی لوس آنجلسی دارد (برای پیرزن پول دارها) که سراسیمه شده باو پول بدهند تنها برنامه ای را که من میس میکنم مال آقای ویکتوری است که دوسه سال است میخواهد سه عدد کتاب باقیمانده خودش را بفروشد و موفق نمیشود…..؟؟؟

عمو سـَــت گفت:

مهرداد جان در جوابت باید بگم ، همین امروز دوباره وصل شد !

http://amoosat.com/?p=1564

mehran گفت:

مهم اینه که شهرام همون پول را از مردم نمیدزده به قول تو حتی اگر گدایی هم می‌کنه و این پول را تو قمارخونه‌های لاسوگاس میبازه کسانی‌ که بهش کمک می‌کنن با دال و جون این پول را میدن ولی‌ اربابهای تو بدبخت پولهشون را از مردم میدزن به همین دلیل تو حرومزاده و زن و بچه‌ها‌ت , حروم لقمه هم هستین در ضمن مرگ بر جمهوری اسلامی

farhad گفت:

amooo shahram 🙁

ارسال یک دیدگاه.