بهمن ۹, ۱۳۹۸

مسابقه تلویزیونی "جفت شیش" در کانال من و تو 1

مسابقه تلویزیونی "جفت شیش" در کانال من و تو ۱Reviewed by عموسَت on Aug 13Rating:

کانال من و تو ۱ از شنبه ۲۱ مرداد تا ۲۵ مرداد هر شب مسابقه “جفت شیش” را پخش خواهد کرد. این شبکه فارسی زبان  با برگزار کردن مسابقات تخت نرد بین ایرانیان لندن و ضبط این مسابقات برای پخش تلویزیونی، قصد دارد از شنبه ۲۱ مرداد تا  چهارشنبه ۲۵ مرداد این مسابقات را تحت عنوان مسابقه”جفت شیش” برای بینندگان خود پخش کند. این اولین بار می باشد که یک کانال فارسی زبان این مسابقات را بصورت تلویزیونی برگزار می کند.

 

با توجه به اینکه بازی تخت نرد یکی از محبوب ترین بازی ها بین ایرانیان می باشد ، باید گفت بدون شک قشر کثیری از ایرانیان داخل و خارج از کشور بیننده مسابقه تلویزیونی “جفت شیش” خواهند بود و  این مسابقه تلویزیونی را دنبال خواهند کرد. کانال من و تو۱ اعلام کرده است بزودی در شهرهای مختلف دنیا بین ایرانیان مسابقات تخت نرد برگزار خواهد کرد و پس از ضبط آن، این مسابقات را تحت نام”جفت شیش” برای بینندگان خود پخش خواهد کرد. در این مسابقات ۱۶ نفر با یکدیگر در بازی تخت نرد رقابت خواهند کرد و فقط یک نفر از این تخته بازها مبلغ ۳ هزار پوند جایزه دریافت خواهد کرد و جام اولین دوره این مسابقات را خواهد گرفت. اولین سری مسابقه”جفت شیش” از شنبه ۲۱ مرداد تا چهارشنبه ۲۵ مرداد هر شب در ساعت ۲۳:۰۰ شب و تکرارش از  ۲۲ مرداد تا ۲۶ مرداد هر روز در ساعات ۳:۳۰ بامداد، ۹:۰۰ صبح، ۱۵:۳۰ بعد از ظهر بوقت ایران از کانال من و تو ۱ پخش خواهد شد.

 

 

علیرضا گفت:

ما به اروپا و امریکا سفر داشتیم و دوست داریم در این مسابقات شرکت کنیم برای شرکت در مسابقه با هزینه شخصی هر کجا که باشه چه شرایطی وجود دارد لطفاایمیل کنید تا ما بتوانیم نام نویسی کنیم.

ناشناس گفت:

mano to ham shod canal akhe

محمد یونسی نژاد گفت:

چه با حال. خدا کنه پوکر هم بزارن هاهاها

نسترن گفت:

سری جدید بفرمایید شام هم به زودی شروع میشه

سعید گفت:

چقدر عالی. برنامه هاشون خیلی خوبه

ارسال یک دیدگاه.