شهریور ۴, ۱۳۹۸

افشاگری های مهدی خزعلی درباره مدیر گروه جِم

افشاگری های مهدی خزعلی درباره مدیر گروه جِمReviewed by عموسَت on Nov 18Rating: ۵.۰افشاگری های مهدی خزعلی درباره مدیر گروه جِماین روزها بحث‌های زیادی درباره گروه جِم و فعالیت‌هایش در شبکه‌های اجتماعی و  اینترنت در جریان است. به خصوص بحث منابع مالی این گروه. این که آیا جم گروهی مستقل است یا وابسته؟

این روزها بحث‌های زیادی درباره گروه جِم و فعالیت‌هایش در شبکه‌های اجتماعی و  اینترنت در جریان است. به خصوص بحث منابع مالی این گروه. این که آیا جم گروهی مستقل است یا وابسته؟

به تازگی مهدی خزعلی، منتقد دولت ایران، در وبلاگش مطالبی در مورد روابط برادرش و همینطور سعید کریمیان، مدیر گروه جم با بعضی شبکه‌های ماهواره‌ای منتشر کرده که خواندنی است:


” رعایت مادر پیر و رنجور را نکرد و در محضرش با عصبانیت شروع به پرخاش کرد که ۳۶۰ هزار دلار قرار دادم امروز فسخ شد، بخاطر نامه نوری زاد و همه اش تقصیر مهدی است، او این حرف ها را به نوری زاد گفته است! نوری زاد در نامه اش نوشته بود:”…مثل آقازاده ی نفرت انگیز خزعلی که هم سر در سفره ی سرداران سپاه دارد و هم بضرب نام پدر چند شبکه ی تلویزیونی به راه انداخته،… مثل داماد و بستگان مهدوی کنی در بساطی که به اسم امام صادق علم کرده اند…”

گفتم من در گوش نوری زاد نگفته ام، من در تلویزیون سخن گفته ام، آنهم یک مثال در باب ” یک بام و دو هوا” بوده است که پس از بیست سال سابقه انتشاراتی و نویسندگی و مطبوعاتی، مجوز دو نشریه پزشکی مرا لغو و اجازه انتشار به کتاب های پزشکی من نمی دهند و دیش ماهواره را از فراز موسسه انتشاراتی مطبوعاتی – علی رغم داشتن مجوز – جمع می کنند و به برادرم مجوز فعالیت شبکه ماهواره ای هما و ایرانیان را می دهند!

می گوید:” این دوشبکه مال من نیست، هما متعلق به ژاپه یوسفی و ایرانیان متعلق به سعید کریمیان بوده است” یاد حاج محسن رفیقدوست افتادم که همه کارخانه ها و شرکت هایش به نام این و آن بود، از کارخانه بیک و داروسازی لقمان و تک نسخه ای نور و بنیاد نور و پرورش شترمرغ و …همه و همه به نام کسانی نظیر دکتر ثقفی نیا و دکتر سبحانی و ملاح زاده و … بود و حتی منزل شخصی او هم به نام خودش نبود، یکی از دوستان توقیف اموال رفیقدوست را گرفته بود و آخرالامر سراغ خانه شخصی او رفته بود و آنهم به نام او نبود، احتمالاً تنها چیزی که به نام حاج محسن رفیقدوست پیدا می شود، قباله ازدواج همسرش می باشد که دیگر نمی توانسته به نام دیگری کند و وکالت بلاعزل بگیرد و خیالش راحت بوده که توقیف نمی شود…!  “

کمی پایین تر در متن به این موضوع مجدداً اشاره می شود :

” چگونه است که شبکه ایرانیان از تو نیست و تو در نیاوران برایش استودیو می زنی و نیرو استخدام می کند و مجری و غیره و ذالک و مجوز وزارت و ارشاد را می گیری و نهایتاً هم پس از این که درش را بستند و پلمپ کردند به پدر منت می گذاری که میلیاردی زیان کردی و به خاطر او تعطیلش کرده ای؟ آخر این چه جماعت احمقی هستند که پول می گذارند و شبکه راه می اندازند تا تو بخاطر پدر تعطیلش کنی؟! تا کی می توان با دروغ و دغل و حقه بازی سر مردم را شیره مالید، گیرم که با پولت و کمی فریب پدر و مادر را خریدی، مرا نمی توانی بفریبی! مرد باش و پای کاری که کردی بایست، مگر شبکه داشتن جرم است؟ من اگر پول داشتم، حتماً شبکه ماهواره ای می زدم و پایش هم می ایستادم. می بینید که پای تمام موسسات فرهنگی انتشاراتی و مطبوعاتی و کتابهایم ایستاده ام و جا خالی نداده ام. یا کاری نمی کنم و یا یای آن می ایستم. “

 

برای خواندن این مطلب در وب سایت دکتر مهدی خزعلی از این لینک استفاده کنید . توصیه میکنم متن را به طور کامل بخوانید .

فکر کنم با مهدی خزعلی و برادرانشان آشنا هستید و نیازی به توضیح نیست . آقای سعید کریمیان هم مدیر گروه جِم می باشند . تجزیه و تحلیل در این زمینه را به  شما واگذار می کنم . خودتان قضاوت کنید که آیا گروه جِم مستقل است و یا وابسته !

 

انتشار این خبر با ذکر منبع بلا مانع است.

 

افشار گفت:

آقازاده ای علیه آقازاده ای دست به افشاگری زد.
انصافآ تو این هیرو بر فلاکت بار اقتصادی دنیا, کی حاضر میشه چند تا کانال تلویزیونی با کیفیت HD راه اندازی کنه, مگر غیر از این که موسسان این شبکه ها سردرآخور راهزنان و اختلاس گران ایران زمین دارند. خدایا پدران ما چه گناه کبیره یی مرتکب شدند که اینجور نسل ما باید تقاص پس بدهند؟!
خدایا گناه ما چیه؟ مگه ما انسان نیستیم, چرا مارا از دست اینا راحت نمیکنی!! بخدا مرگ بهتر از زندگی در ایران کنونی برای این نسل و آیندگان هست. خدایا کرمت کو؟ ما هم بنده ی توییم. مددی رسان و از این گرفتاری نجاتمان بده.
دیگه حتی به روشنفکران و نخبگان کشورمان اعتماد نداریم, همه امتحان پس داده اند, باید ما ملت خود راهمان را بجوییم. نیاز به رهبرو راهبر نداریم. کمی همت نیاز است وبس.
به امید آن روز
پاینده باشید

یاسمین گفت:

این مطلب را در این وبلاگ دیدم بد نیست شما هم ببینید.
مصاحبه تلویزیونی مدیر جم کنسل شد/سعید کریمیان از چه هراس دارد؟
http://gemmetv.blogfa.com/

احسان گفت:

من فقط موندم این شفاف سازی ها تا الان کجا بودن از وقتی جم کانالهای جدیدش رو زده بدجور دارن علیهش فعالیت میکنن دیگه این موضوعات خیلی بی ربط و تکراری شده متاسفانه ما ایرانیها لیاقتمون همون کانالهای صدا و سیما و اشخاصی نظیر شب خیز و امیرقاسمی هستن نه کانالهای با کیفیت من اصلا کاری به جم ندارم ولی این موضوعات خیلی مشکوکه همه علیه این گروه بسیج شدن

ali.elecid گفت:

حالا چی مون به بقیه کشورها می خوره که این بخوره. حالا این آقا زرنگه و و منابع مالی شو از جاهای مختلف در می آره چه اشکال داره. چیزی که مهمه اینکه برنامه هاشو ما می بینیم و داریم لذت می بریم. اگه می خواست هیچ کاری نکنه الان باید سریال های پر تکرار فارسی ۱ رو نگاه کنیم. چرا یک مطلب در مدح این شبکه نوشته نمی شه. من خودم این کار رو خواهم کرد در سایتمون. نباید فقط قسمت خالی لیوان رو نگاه کنیم.

الناز گفت:

این آقای کریمیان قرار بود بیاد تو تلویزیون شفاف سازی کنه . فکر نکنم با این اوضاع حالا حالا ها آفتابیشه

zakaria گفت:

daste inam ru shod pas . che ghadr kasifan inake be khatere pool harkari mikonan

malihe گفت:

bah bah , khaenine vatan foroshe vabaste

ارسال یک دیدگاه.