بهمن ۳, ۱۳۹۸

قطع شدن سایر شبکه های GEM در ماهواره یاه ست

قطع شدن سایر شبکه های GEM در ماهواره یاه ستReviewed by عموسَت on Jan 14Rating: ۵.۰قطع شدن سایر شبکه های GEM در ماهواره یاه ستسایر شبکه های GEM در ماهواره یاه ست که در روزهای اخیر تغییر نام و محتوا داده بودند ، به صورت کالر بار در آمدند و پخش برنامه این شبکه ها فعلاً متوقف شده است

سایر شبکه های GEM در ماهواره یاه ست که در روزهای اخیر تغییر نام و محتوا داده بودند ، به صورت کالر بار در آمدند و پخش برنامه این شبکه ها فعلاً متوقف شده است . شبکه GEM همچنان در ماهواره هاتبرد قطع می باشد  و هنوز هیچ اطلاع رسانی رسمی از طرف جِم صورت نگرفته و این موضوع باعث داغ شدن بازار شایعات در مورد این مجموعه پر حاشیه شده است .

ali گفت:

گفتگو با سعید کریمیان، مدیر گروه جم

سعید کریمیان مدیرگروه شبکه های جم درگزارشی با رادیو فردا درباره حرف و حدیث های مختلفی که در مورد این گروه شنیده می شود توضیح داد: «متاسفانه ما در دنیایی زندگی می کنیم که آزادی بیان تنها در قالب یک شعار است طبق اسناد موجود شبکه های رقیب با شایعه سازی گروه جم را مرتبط با سازمان مجاهدین خلق کردند و ما هیچگاه سیاست را وارد تلویزیون داری نمی کنیم.»

وی در ادامه با اشاره به شبکه من و تو گفت: «این شبکه کاملا انگلیسی است و سیاسی برخورد می کند که با یک مراجعه به سایت این شبکه می توانید پی به فضای سیاسی این شبکه ببرید.»

مدیر گروه شبکه های جم با اشاره به صحبت های شهرام همایون، مدیر کانال یک که مدعی شده بود گروه جم با سازمان مجاهدین خلق ارتباط دارد توضیح داد: «این بحث به همان ارتباط شبکه من و تو و شبکه های سلطنت طلب بر می گردد تا ضد گروه جم صحبت هایی را مطرح کنند. من علیه آقای همایون شکایت کردم اما چیزی که برای ما مهم است مردم ایران است چون فعالیتمان فقط اقتصادی است و ما مثل یک عده نیستیم که سیاست را وارد تلویزیون داری می کنند . »

وی در مورد واگذاری شبکه های جم و قطع این شبکه ها گفت: متاسفانه همه می دانیم عرب ها دهن بین هستند و زمانی که پرووایدر شبکه را واگذار کردیم دیگر مایل به ادامه دادن با ده کانال نبودیم و طبق تصمیم هیئت مدیره بنا بر این شد جم یک یا دوکانال بروی یاه ست بیشتر نداشته باشد. در مورد جم تی وی در هاتبرد هم باید بگویم که شکایت نابحق و نا بجای برخی از شرکت ها وفضای سیاسی که رقبا برای ما درست کردند باعث شده تا شرکت هاتبرد حساس شده و البته ما به دنبال حل مشکلات هستیم.

من شبکه من و تو را عامل تمامی این شایعات می دانم ببینید تمامی عوامل این شبکه بهایی هستند و بیشتر آنان عضو همجنس گرایان لندن هستند این شبکه کاملا سیاست سلطنت طلبانه خود را دنبال می کند و در تمامی برنامه هایش بصورت آشکار می توان دید.

عمو سـَــت گفت:

این خبر در رادیو فردا منتشر نشده و جعلی است و هیچ سندیتی ندارد

abolfazl گفت:

elate ghateiye shabakeye gem bekhatere taghire servershoon hast ke ta yek hafte edame dare

عمو سـَــت گفت:

دوست عزیز ، اگر مشکل فقط همین بود میتونستن این مطلب رو در صفحه فیس بوک و یا وب سایتشون اطلاع رسانی کنن که این همه شایعات درست نشه !

ارسال یک دیدگاه.