فروردین ۱۷, ۱۳۹۹

مصاحبه اختصاصی با ضیا آتابای و علت قطع شدن NITV

مصاحبه اختصاصی با ضیا آتابای و علت قطع شدن NITV Reviewed by عموسَت on Feb 9Rating: ۵.۰مصاحبه اختصاصی با ضیا آتابای و علت قطع شدن NITV ضیا آتابای مدیر شبکه NITV در مصاحبه با عموست دلیل قطع شدن از ۳ ماهواره عربست، نایلست و یوتلست ۹A را مشکل ارسال پول به شرکت خدمات دهنده عنوان کرد. آتابای گفت، خزانه داری آمریکا [ بخاطر تحریم ها ] ارسال پول را دشوار کرده و هزیه ماهیانه ای که باید پرداخت می شد به حساب شرکت خدمات دهنده نمی رسید. علاوه بر این او گفت پوشش ضعیف این ماهواه ها در اروپا و بخش هایی از ایران دلیل دیگر قطع کردن شبکه بوده. با این حال او ابراز امیدواری کرد که تا پیش از عید نوروز، تلویزیون ملی ایران، NITV بر روی ماهواره هاتبرد روی ایر برود. بر خلاف اخباری که در بعضی از وبلاگ ها و صفحات فیس بوکی در مورد قطع شدن این شبکه منتشر شد ، ضیا آتابای علت قطع شدن تلویزیون ملی ایران را مشکل ارسال پول و خزانه داری آمریکا عنوان کرد .
 

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 

ضیا آتابای مدیر شبکه NITV در مصاحبه با عموست دلیل قطع شدن از ۳ ماهواره عربست، نایلست و یوتلست ۹A را مشکل ارسال پول به شرکت خدمات دهنده عنوان کرد. آتابای گفت، خزانه داری آمریکا [ بخاطر تحریم ها ] ارسال پول را دشوار کرده و هزیه ماهیانه ای که باید پرداخت می شد به حساب شرکت خدمات دهنده نمی رسید. علاوه بر این او گفت پوشش ضعیف این ماهواه ها در اروپا و بخش هایی از ایران دلیل دیگر قطع کردن شبکه بوده. با این حال او ابراز امیدواری کرد که تا پیش از عید نوروز، تلویزیون ملی ایران، NITV بر روی ماهواره هاتبرد روی ایر برود.

 

 بر خلاف اخباری که در بعضی از وبلاگ ها و صفحات فیس بوکی در مورد قطع شدن این شبکه منتشر شد ، ضیا آتابای علت قطع شدن تلویزیون ملی ایران را مشکل ارسال پول و خزانه داری آمریکا عنوان کرد . بخش هایی از گفتگوی او با عموست را می توانید اینجا بشنوید:

 

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 


انتشار این خبر با ذکر منبع و لینک بلامانع است.

 

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.