بهمن ۵, ۱۳۹۸

مشکل پخش برنامه بی‌بی‌سی فارسی در ماهواره یوتلست W3A

مشکل پخش برنامه بی‌بی‌سی فارسی در ماهواره یوتلست W3AReviewed by عموسَت on Feb 9Rating: ۵.۰مشکل پخش برنامه بی‌بی‌سی فارسی در ماهواره یوتلست W3Aپخش برنامه های شبکه BBC فارسی که در ماهواره یوتلست W3A با مشکل مواجه شده بود ، پس از قطعی چند ساعته هم اکنون به حالت عادی برگشته است . هنوز علت این قطعی موقت اعلام نشده است .به نقل از وب سایت BBC فارسی : " پخش برنامه های تلویزیون فارسی بی بی سی روی ماهواره دبلیو تری ای (W3A) با مشکل مواجه شده است. همکاران بی‌بی‌سی در تلاش هستند تا دلیل این مشکل را پیدا و آن را برطرف کنند. تا آن زمان ببیندگان تلویزیون فارسی بی بی سی می‌توانند برنامه های تلویزیون را همچنان روی ماهواره های هاتبرد در ترانسپوندر هفتاد و دو، تل‌استار دوازده، ترانسپوندر ده و عرب ست تراسپوندرهای ۱۵۴ و ۱۲۵ دریافت کنند. " لینک مستقیم خبر : http://www.bbc.co.uk/persian/iran/2013/02/130209_ptv_jamminig.shtml

پخش برنامه های شبکه BBC فارسی که در ماهواره یوتلست W3A با مشکل مواجه شده بود ، پس از قطعی چند ساعته هم اکنون به حالت عادی برگشته است . هنوز علت این قطعی موقت اعلام نشده است . به نظر می رسد علت این قطعی پارازیت باشد ، چون در گذشته هم این شبکه چندین بار مورد حمله پارازیتی قرار گرفته بود . به نقل از وب سایت BBC فارسی :

” پخش برنامه های تلویزیون فارسی بی بی سی روی ماهواره دبلیو تری ای (W3A) با مشکل مواجه شده است.

همکاران بی‌بی‌سی در تلاش هستند تا دلیل این مشکل را پیدا و آن را برطرف کنند.

تا آن زمان ببیندگان تلویزیون فارسی بی بی سی می‌توانند برنامه های تلویزیون را همچنان روی ماهواره های هاتبرد در ترانسپوندر هفتاد و دو، تل‌استار دوازده، ترانسپوندر ده و عرب ست تراسپوندرهای ۱۵۴ و ۱۲۵ دریافت کنند. ”

لینک مستقیم خبر : http://www.bbc.co.uk/persian/iran/2013/02/130209_ptv_jamminig.shtml

 

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.