آذر ۲۰, ۱۳۹۷

قطع دوباره کانال پرشین تون

قطع دوباره کانال پرشین تونReviewed by عموسَت on Aug 21Rating:

برنامه های کانال Persiantoon  برای دومین بار امروز از روی ماهواره ی هاتبرد قطع شده و به جای آن نشان قطعی سیگنال از طرف شرکت سرویس دهنده از این فرکانس پخش می شود .

این کانال در صفحه فیس بوک خود دلیل این قطعی را مشکلات فنی اعلام کرده و گفته به زودی باز خواهد گشت. امیدواریم این شبکه پر طرفدار هرچه زودتر به فعالیت عادی خود برگردد.

 

iman گفت:

باسلام
می خواستم بدونم هنوز شبکه پرشین تون از ماهواره هاتبرد قطع است آیا مجدداً روی هاتبرد برمیگردد.

عمو سـَــت گفت:

یله پرشین تون روی هاتبرد قطع شده و فقط در ماهواره یوتلست W3A قابل دریافت می باشد .

میلاد گفت:

کی روی ایرمیروید مشتاق کارتوناش هستم

سیما گفت:

ممنونم…هیچ کس باورش نمیشد که در مدت به این کوتاهی این همه بیننده به خودش جذب کنه…به هر حال چه انسان باشی چه یک شبکه ،اگه بیش از حد خوب باشی نابودت میکنن :(((((

کوروش کبیر گفت:

درود واقعا دم پرشین تون گرم هنوز چند صباحی از تاسیسش نمگذره اما همه بچه ها و حتی بزرگترها هم بینندش شدن و دمش گرم با سرود ملی ایرانیش ( ای ایران ای مرز پر گهر …..) به امید آزادی ایران و ایرانی

سیما گفت:

سلام…میخواستم بدونم اطلاع جدیدی از پرشین تون دارین که چرا وصل نشده؟ سیگنالش تغییر کرده یا؟!

عمو سـَــت گفت:

عمو جان! پرشین تون رو هیچ فرکانسی جدیدی نیومده هنوز. به نظر به سرنوشت خیلی دیگه از شبکه های فارسی دچار شده. مشکلات مالی و یا اختلافات داخلی. امیدواریم که برگرده. اگه بیاد حتما خبرشو میزنیم سیما جان.

کوروش کبیر گفت:

نگران نباش داداش من اگه سرود ملی مونو پخش کرده حتما بر میگرده چون دنبال آزادی ایرا و ایرانیست و نه مشکل مالی داره و اختلاف و نه تونستن بخرنش …فقط مشکل پارازیت آخوندسیتو همین ….

ارسال یک دیدگاه.