فروردین ۱۴, ۱۳۹۹

مصاحبه اختصاصی با علی‌رضا نوریزاده درباره شبکه ایران فردا

مصاحبه اختصاصی با علی‌رضا نوریزاده درباره شبکه ایران فرداReviewed by عموسَت on Feb 20Rating: ۵.۰مصاحبه اختصاصی با علیرضا نوریزاه درباره شبکه ایران فرداحتما خیلی از خوانندگان سایت عموست اسم تلویزیون ایران فردا را شنیده اند. این شبکه به مدیریت علیرضا نوریزاده مدتیست به صورت آزماشی روی فرکانس ۱۱۲۲۱ ماهواره یوتلست ۷A یا همان W3A قدیم روی ایر رفته. شماری از چهره های سرشناس رسانه ای ایران در این شبکه همکاری خواهند کرد. از جمله جمشید چالنگی و لونا شاد. تلویزیون ایران فردا در حالی قرار است از یازده اسفند ماه پخش اصلی برنامه هایش را شروع کند، که رقابت بین شبکه های ماهواره ای داغ تر از همیشه شده. برای خیلی ها سوال این است که آیا در کنار این همه تنوع رسانه های سیاسی و سرگرمی، ایران فردا وافعا می تواند عرض اندام کند.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 

حتما خیلی از خوانندگان سایت عموست اسم تلویزیون ایران فردا را شنیده اند.

این شبکه به مدیریت علیرضا نوریزاده مدتیست به صورت آزماشی روی فرکانس ۱۱۲۲۱ ماهواره یوتلست ۷A یا همان W3A قدیم روی ایر رفته. شماری از چهره های سرشناس رسانه ای ایران در این شبکه همکاری خواهند کرد. از جمله جمشید چالنگی و لونا شاد.

 

 

تلویزیون ایران فردا در حالی قرار است از یازده اسفند ماه پخش اصلی برنامه هایش را شروع کند، که رقابت بین شبکه های ماهواره ای داغ تر از همیشه شده. برای خیلی ها سوال این است که آیا در کنار این همه تنوع رسانه های سیاسی و سرگرمی، ایران فردا وافعا می تواند عرض اندام کند.

علیرضا نوری زاده، مدیر این شبکه در مصاحبه با عموست گفته قصد رقابت با کسی ندارد، اما به موفقیت برنامه های این شبکه جدید هم اطمینان دارد. فایل صوتی این مصاحبه را میتوانید اینجا بشنوید:

 

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 

 

 

 

انتشار این خبر با ذکر منبع بلا مانع است.


برچسب مقاله

پست مرتبط

امیر پایکاری گفت:

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کلیه دست اندرکاران گرامی میخواستم مطلبی جالب که درزندگیم متوجه شدم برایتان بازگو کنم من اخیرا با کمی دقت حدس به یقین یقین درنوشته ام که اگر شما یک محفظه به شکل هسته اتم بزرگ شده را به شکل آینه ای مقعر در درونش بسازیم و درونش که به شکل آینه مقعر بامرکز تقعر مشخص درآمده یک منبع نورانی مثل آهن مذاب و یا هرماده ای که نور از خودش تولید میکند دقیقا دقیقا در مرکز تقعر آینه مقعر درست شده درمرکز تقعر آینه درست شده قرار دهیم آنچنان نور تولید شده به سمت تقطه تقعر کوچکتر با نور بیشتر و قدرت انرژی بالاترحرکت میکند وانرژی لازم برای تجزیه کردن ماده مورد نظر به دست خواهد آمد ولی نکته ای بسیار مهم را باید مدنظر داشته باشید که محفظه مربوطه باید خلا کامل خلا کامل و کوچکترین خشی روی گوی مربوطه وجود نداشته باشد نکته دیگر این است که کلفتی گوی شفاف و شیشه ای مورد نظر بسیار باید کم کم باشد مگرنه شکست نور صورت میگیرد و تمام نور تولید شده به یک نقطه مشخص متمرکزنمیشود نمیشود و گوی مورد نظر دمایش بالا میرود و انرژی تولید شده از منبع به هدر میرود این طوری میتوان یک ماده که انرژی بسیار زیاد برای تغییر عدد اتمیش نیاز خواهد بود مهیا خواهد شد فقط باید طوری کره آینه مقعر شکل مربوطه ساخته شود که هیچ نوری به بیرون از کره راه پیدا نکند با آرزوی تمام شدن تمام شدن همه مشکلات مردمان ضعیف دنیا و تمام انسانها از ادیان مختلف برای راهنمایی بیشتر خورشید در آسمان طوری ساخته شده که تمام نورتولید شده از محدوده آسمانها خارج نمیشود و همه نورهای اجرام آسمانی دو مرتبه به سمت خورشید منعکس میشود و خوب به جنس مواد تشکیل دهنده خورشید برای مرحله نخست آزمایش دقت شود باتشکر فراوان از همه بزرگواران

ارسال یک دیدگاه.