خرداد ۲۷, ۱۳۹۸

اعتراض امیرتتلو به شبکه من و تو

اعتراض امیرتتلو به شبکه من و توReviewed by عموسَت on May 16Rating: ۵.۰اعتراض امیرتتلو به شبکه من و تو اعتراض امیر تتلو به پخش موزیک ویدیو اش از شبکه من و تو ، به نظر خودش، توسط این شبکه مورد تمسخر قرار گرفته است . بد نیست این دسته از دوستان هنرمند (البته اگر بشه اسمشون رو هنرمند گذاشت) کمی انتقادپذیر باشند.

اعتراض امیر تتلو به پخش موزیک ویدیو اش از شبکه من و تو ، به نظر خودش، توسط این شبکه مورد تمسخر قرار گرفته است . بد نیست این  دسته از دوستان هنرمند (البته اگر بشه اسمشون رو هنرمند گذاشت) کمی انتقادپذیر باشند.

به نقل از صفحه فیس بوک امیرتتلو :

 

” خیلی‌ از شبکه‌ها و سایت‌ها تا حالا راجع به من بد گفتن ! من مشکلی‌ ندارم ! ولی‌ تو روی شبکه من و تو وایمیسم ! بد جور هم وایمیسم !

 

نه بخاطر اینکه منو به ناا حق مسخره کردن بلکه بخاطر اینکه این شبکه کلا داره تصویر ایران رو خراب میکنه و با وجود این همه زیبایی و معرفت و عشق تو این کشور ، چه چیزایی نشون میدن ؟؟ یعنی ما هیچ چیز خوبی‌ نداریم ؟؟؟ ایرج قادریا ؟؟ ناصر حجازی‌ها ؟؟ مهدوی کیا‌ها ؟ علی‌ کریمیا !! جدأیی نادر از سیمین‌ها !! مغز در رفته‌ها !!!!

 

تو روی شبکه من و تو وایمیسم به خاطره اکادمیشون و بخاطر تحقیر موزیک ایران و جوونای ایرانی و بزرگ نشون دادن خودشون !!! من تو روی این شبکه وایمیسم و قول می‌دم که کاری باهاشون کنم که تو تاریخ این شبکه بنویسن !!! من اگه با آهنگ خونه خوبه و فقط با یک آهنگ ۵ دقیقه‌ای اینا رو به اندازهٔ همهٔ زرشک‌هاشون نکوبوندم امیر تتلو نیستم !!! “

 

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.