اسفند ۵, ۱۳۹۷

به تعویق افتادن پخش سریال حریم‌سلطان در شبکه‌ استار ترکیه

به تعویق افتادن پخش سریال حریم‌سلطان در شبکه‌ استار ترکیهReviewed by عموسَت on May 27Rating: ۵.۰به تعویق افتادن پخش سریال حریم‌سلطان در شبکه‌ استار ترکیهپخش سریال حریم‌سلطان در شبکه استار ترکیه به تعویق افتاد. هفته گذشته قسمت جدید این سریال طبق برنامه از شبکه استار ترکیه پخش نشد. علت این تاخیر بعد از یک هفته عدم همکاری بازیگر نقش خرم‌سلطان، مریم اوزرلی اعلام شد...

پخش سریال حریم‌سلطان در شبکه استار ترکیه به تعویق افتاد. هفته گذشته قسمت جدید این سریال طبق برنامه از شبکه استار ترکیه پخش نشد. علت این تاخیر بعد از یک هفته عدم همکاری بازیگر نقش خرم‌سلطان، مریم اوزرلی اعلام شد.

 در حالی که تنها سه قسمت دیگر از ضبط این سریال باقی مانده است، مریم اوزرلی تقاضای افزایش دستمزد خود را دارد، او اعلام کرده چون این سریال فروش بالایی در خارج از ترکیه داشته، او نیز باید دستمزد بالاتری دریافت کند. این درحالیست که دستمزد وی ۲۰ میلیون لیر ترکیه در هفته و دستمزد هالیت ارگینچ بازیگر نقش اول این سریال ۶۰ میلیون لیرترکیه در هفته می باشد.

 

ظاهرا تهیه کنندگان این سریال با افزایش دستمزد او موافقت نکرده اند و او نیز به نشانه اعتراض، به کشور زادگاهش(آلمان) بازگشته و پاسخگوی تماس‌های تهیه‌کنندگان این سریال نمی باشد. اینگونه که در رسانه‌های ترکیه اعلام شده است، تهیه‌کنندگان این سریال حتی به دنبال کسی شبیه او هستند که بتواند در سه قسمت پایانی این سریال به جای او ایفای نقش کند. که البته این موضوع ضربه بزرگی به این سریال و فروشش خواهد زد.

 

باید منتظر بود و دید که آیا تهیه‌کنندگان این سریال می توانند رضایت مریم اوزرلی را جلب کنند یا خیر.

 

انتشار این خبر با ذکر منبع بلا مانع است.

 

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.