آذر ۲۰, ۱۳۹۷

خرم سلطان از سریال حریم سلطان جدا شد

خرم سلطان از سریال حریم سلطان جدا شدReviewed by عموسَت on Jun 1Rating: ۵.۰خرم سلطان از سریال حریم سلطان جدا شد ظاهراً مریم اوزرلی، بازیگر نقش خرم سلطان در سریال حریم سلطان از این مجموعه جدا شده و علت این جدایی بیماری روحی و خستگی مریم اوزرلی اعلام شده و او در آلمان تحت معالجه می باشد. و بازیگر دیگری به عنوان جانشین وی در سه قسمت پایانی این سریال انتخاب شده است.

مریم اوزرلی، بازیگر نقش خرم سلطان در سریال حریم سلطان از این مجموعه جدا شده و علت این جدایی بیماری روحی و خستگی مریم اوزرلی اعلام شده و او در آلمان تحت معالجه می باشد. و بازیگر دیگری به عنوان جانشین وی در سه قسمت پایانی این سریال انتخاب شده است.

متن این خبر به نقل از وب سایت TRT Persian :

 

مریم اوزرلی و یا همان خرم سلطان دچار بیماری روحی شده و از ادامه بازی در سریال حریم سلطان، منصرف شده است .

 

در هفته اخیر، درمورد مریم اوزرلی و یا همان خرم سلطان خبرهایی مبنی بر اینکه به دلیل پول از ادامه بازی در سریال منصرف شده است و اینکه دچار بیماری روحی شده است، در همه جا به چشم می خورد.

 

در این مورد، دوست پسر مریم اوزرلی، یعنی جان آتش، طی مصاحبه ای در مورد مریم و وضعیتش اطلاعاتی داده است.

 

جان می گوید: “تا کنون در مورد زندگی خصوصی ام با کسی صحبت نکرده بودم ولی نوشته های هفته اخیر مرا بسیار ناراحت کرده است. آنچه که در مورد مریم نوشته و گفته می شود، به دور از انسانیت است. مریم دختری پول دوست نیست و واقعا بیمار میباشد. او سه ماه است که در ست سریال نیز ازهوش می رود و به همه هم گفته است که وضعیت روحی و روانی خوبی ندارد.

 

مریم شخصی پل دوست نیست. اگر یک میلیون دلار و یک دسته گل را در مقابل مریم قرار دهید، مطمئنا دسته گل را ترجیح میدهد. مریم را بسیار خوب می شناسم. اصلا علاقه ای به مال و ثروت ندارد. ولی همیشه این جمله را که: “من فقط یک بار زندگی خواهم کرد و این زندگی را باید خوب بگذرانم” تکرار میکند. ما ترکها به این جمله اعتقاد نداریم به همین دلیل خبرنگاران اخبار غلط و نادرست را در مورد مریم بدون اطلاع مینویسند.

 

همه فکر میکنند که مریم به دلیل مادیات رفته است ولی میدانیم که گرفتن گزارش پزشکی دروغ از دکتری در آلمان امکان پذیر نیست. در ضمن گرفتن چنین گزارشی، زندگی هنری او را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

 

کترها می گویند که مریم در حالت روانی شخصی که یک سال در زندان بوده است و یا کسی که از جنگ برگشته است، میباشد. بیماریش را هیچ کس حتی تهیه کننده سریال نیز باور نمی کند.

 

با او درخصوص خبرهایی که در ترکیه در مورد او نوشته می شود سخن نمی گوییم. بعد از اینهمه مشکل نیز فکر نمیکنم به ترکیه بازگردد. او در برلین ماهیانه ۵ الی ۶ هزار یورو درآمد دارد.

 

بیشترین چیزی که مریم را ناراحت کرده است، درخواست تهیه کننده مبنی بر تخلیه اتاق هتلش بوده است.

 

تهیه کننده به هتل خبر داده است که مریم اتاقش را تا روز جمعه تحویل دهد. هتل نیز به مریم ای میل فرستاده است. مریم با این حالت روحی و در حالی که در آلمان است، چطور می تواند اتاق را تحویل دهد؟ او هیچ بدی در حق کسی نکرده و با دیسیپلین خاصی به کارش ادامه می داد.

 

هر صبح ساعت ۷.۴۵ کار را شروع کرده و تا ساعت ۲۰ و گاهی نیز ۲۳ ادامه می داده است و علی رغم اینکه زبان ترکی را دو سال قبل یاد گرفته، مجبور به حفظ کردن سناریو و نقشش در طول شب بود.

 

مریم به دکترش گفته است که ۵ روز در ست سریال بوده، یک روز از تعطیلاتش را برای فیلمهای تبلیغاتی و مصاحبه ها و یک روز دیگرش را نیز برای حفظ کردن سناریو و نقشش در سریال صرف میکرد و در نهایت نیز خسته شد.

 

مریم یک چیز می خواهد و آن نیز برقراری تعادل در زندگی اش. کار کردن در ساعات روز و ایجاد زمان برای کارهای شخصی اش. این نیز در ترکیه عملی نمیباشد و به همین دلیل به ترکیه باز نخواهد گشت.”

 

این مشغله کاری، زندگی مریم اوزرلی را زیر و رو کرده ولی در رابطه اش با جان آتش، هیچ خدشه ای به میان نیاورده است. جان آتش گفته است: “مریمی که یک سال پیش می شناختم، با مریم امروز بسیار متفاوت است.”

 

تهیه کننده سریال حریم سلطان نیز گفته است که دو گزینه پیش رو داریم، یا مریم بازخواهد گشت، و یا سریال را یک هفته قبل از موعد تمام خواهم کرد.

 

سناریستها، از همین حالا تصمیم به یافتن بازیگری برای دوران سالخوردگی خرم سلطان میباشند و گفته میشود، این نقش را، واحیده گوردوم بازی خواهد کرد.

 

برچسب مقاله

پست مرتبط