فروردین ۱۴, ۱۳۹۹

فارسی1 متحول می شود

فارسی۱ متحول می شودReviewed by عموسَت on Jun 3Rating: ۵.۰فارسی۱ متحول می شودشبکه فارسی۱ به زودی با دستی پر باز خواهد گشت و تلاش خواهد کرد جایگاه خود را در بین فارسی زبانان و به خصوص خانواده های ایرانی پس بگیرد. در پی مصاحبه کوتاهی که با سینا ولی‌الله مدیریت جدید شبکه فارسی۱ داشتیم، ایشان اعلام کردند که شبکه فارسی۱ در تاریخ ۱۸ خرداد ( ۸ ژوئن) فعالیت خود را از سر خواهد گرفت. برنامه های این شبکه کاملاً متفاوت از گذشته خواهد بود و به پخش سریال های جدید آمریکایی و اروپایی و آسیای دور همچون Arrested Development و Bones و ۲۴ و Moder Family و White Collar و Doll House خواهد پرداخت. این ها همگی جز سریال های با امتیاز بالا در وب‌سایت IMDB هستند. همچنین فصل جدید شوی Oprah نیز توسط این شبکه خریداری شده و به صورت روزانه پخش خواهد شد. و شوی تلویزیونی پر بیننده Project Runway هم که راجع به مد و طراحی لباس می باشد نیز در آخر هفته ها پخش خواهد شد. برنامه طنزی هم قرار توسط این شبکه تولید شود، که این برنامه هم به زودی تولید و پخش خواهد شد. وی در ادامه افزود که هدف اصلی این شبکه و کارکنان آن سرگرم کردن مردم و داشتن رقابتی سالم با سایر شبکه های فارسی زبان می باشد. ما هم برای ایشان و تیم شبکه فارسی۱ آرزوی موفقیت روزافزون داریم و امیدواریم حمایت‌های لازم از این شبکه به عمل بیاد تا این شبکه بتواند راه خود را ادامه دهد و سرنوشتی همچون شبکه محبوب نشنال جئوگرافیک فارسی پیدا نکند.

شبکه فارسی۱ به زودی با دستی پر باز خواهد گشت و تلاش خواهد کرد جایگاه خود را در بین فارسی زبانان و به خصوص خانواده های ایرانی پس بگیرد.

 در پی مصاحبه کوتاهی که با سینا ولی‌الله مدیریت جدید شبکه فارسی۱ داشتیم، ایشان اعلام کردند که شبکه فارسی۱ در تاریخ ۱۸ خرداد ( ۸ ژوئن ) فعالیت خود را از سر خواهد گرفت.

 

برنامه های این شبکه کاملاً متفاوت از گذشته خواهد بود و به پخش سریال های جدید آمریکایی و اروپایی و آسیای دور همچون Arrested Development  و Bones و ۲۴ و Modern Family و White Collar و Dollhouse  خواهد پرداخت.  این ها همگی جز سریال های با امتیاز بالا در وب‌سایت IMDB  هستند.

 

همچنین فصل جدید شوی Oprah  نیز توسط این شبکه خریداری شده و به صورت روزانه پخش خواهد شد. و شوی تلویزیونی پر بیننده Project Runway  هم که راجع به مد و طراحی لباس می باشد نیز در آخر هفته ها پخش خواهد شد.

 

برنامه طنزی هم قرار است توسط این شبکه تولید شود، که این برنامه هم به زودی تولید و پخش خواهد شد.

 

وی در ادامه افزود که هدف اصلی این شبکه و کارکنان آن سرگرم کردن مردم و داشتن رقابتی سالم با سایر شبکه های فارسی زبان می باشد.

 

ما هم برای ایشان و تیم شبکه فارسی۱ آرزوی موفقیت روزافزون داریم و امیدواریم حمایت‌های لازم از این شبکه به عمل بیاد تا این شبکه بتواند راه خود را ادامه دهد و سرنوشتی همچون شبکه محبوب نشنال جئوگرافیک فارسی پیدا نکند.

 

برچسب مقاله

پست مرتبط