خرداد ۳۰, ۱۳۹۸

خبر فوری : شبکه قاصدک در ماهواره هاتبرد

خبر فوری : شبکه قاصدک در ماهواره هاتبردReviewed by عموسَت on Aug 27Rating: ۵.۰خبر فوری : شبکه قاصدک در ماهواره هاتبردشبکه قاصدک در ماهواره هاتبرد روی ایر رفت. این شبکه فارسی زبان به پخش کارتون و برنامه های متنوع برای کودکان خواهد پرداخت. با توجه به اینکه این شبکه در ماهواره هاتبرد برنامه پخش می کند رقیب سرسختی برای شبکه پرشین تون خواهد بود. شبکه پرشین تون که فعالیتش را در هاتبرد آغاز کرد و بعد از مدتی به دلایل نامعلوم این ماهواره را ترک کرد و به یوتلست ۷A رفت. که این امر باعث نارضایتی بینندگان این شبکه و همچنین کاهش بینندگانش شده بود. حال با آمدن شبکه جدید قاصدک در ماهواره هاتبرد باید منتظر تغییراتی در شبکه پرشین تون هم باشیم. منتظر شروع رسمی برنامه های این شبکه قاصدک هستیم و امیدواریم با برنامه های جدید و متنوع رقابتی میان این دسته از شبکه های فارسی زبان ایجاد شود، که به ارتقاء سطح کیفی این شبکه ها بیانجامد.

شبکه قاصدک در ماهواره هاتبرد روی ایر رفت. این شبکه فارسی زبان به پخش کارتون و برنامه های متنوع برای کودکان خواهد پرداخت. با توجه به اینکه این شبکه در ماهواره هاتبرد برنامه پخش می کند رقیب سرسختی برای شبکه پرشین تون خواهد بود.

 

شبکه پرشین تون که فعالیتش را در هاتبرد آغاز کرد و بعد از مدتی به دلایل نامعلوم این ماهواره را ترک کرد و به یوتلست ۷A رفت. که این امر باعث نارضایتی بینندگان این شبکه و همچنین کاهش بینندگانش شده بود. حال با آمدن شبکه جدید قاصدک در ماهواره هاتبرد باید منتظر تغییراتی در شبکه پرشین تون هم باشیم.

 

منتظر شروع رسمی برنامه های این شبکه قاصدک هستیم و امیدواریم با برنامه های جدید و متنوع رقابتی میان این دسته از شبکه های فارسی زبان ایجاد شود، که به ارتقاء سطح کیفی این شبکه ها بیانجامد.

 

وب سایت رسمی این شبکه : http://www.ghasedak.tv

Ghasedak TV 27.8-2013  16_52_16

مشخصات دریافت شبکه قاصدک در ماهواره هاتبرد 

Hot Bird 13B (13.0°)    Freq: 11317   SR: 27500    Pol: Ver    FEC: 3/4   Name: Ghasedak


انتشار این خبر با ذکر منبع بلا مانع است.

 

برچسب مقاله

پست مرتبط