شهریور ۴, ۱۳۹۸

خبر اختصاصی : صادق صبا میگوید، یاه‌سَت بدون اطلاع BBC اقدام به پخش این شبکه کرده است

خبر اختصاصی : صادق صبا میگوید، یاه‌سَت بدون اطلاع BBC اقدام به پخش این شبکه کرده استReviewed by عموسَت on Sep 5Rating: ۵.۰خبر اختصاصی : صادق صبا میگوید، یاه ست بدون اطلاع BBC اقدام به پخش این شبکه کرده استیاه ست و گروه جِم (دلالان یاه ست) که با روی ایر بردن شبکه های جِم و پخش سریال ها و برنامه های متنوع و متعدد موفق به جذب بیننده برای این ماهواره نشدند، این بار با ترفندی جدید و با روی ایر بردن شبکه بی‌بی‌سی فارسی سعی در جذب بیننده برای این ماهواره اماراتی دارند....

یاه ست و گروه جِم (دلالان یاه ست) که با روی ایر بردن شبکه های جِم و پخش سریال ها و برنامه های متنوع و متعدد موفق به جذب بیننده برای این ماهواره نشدند، این بار با ترفندی جدید و با روی ایر بردن شبکه  بی‌بی‌سی فارسی سعی در جذب بیننده برای این ماهواره اماراتی دارند.

 

گروه جِم و دلالان ماهواره یاه‌سَت چندی پیش با روی ایر بردن شبکه نشنال جئوگرافیک فارسی بدون هماهنگی و اجازه از مسئولین این شبکه  در جهت فریب سایر شبکه های فارسی زبان و همچنین بینندگان این شبکه ها تلاش می کردند، که با پیگیری ها و تماس ما با مسئولین این شبکه  موضوع فاش شد.

 

 با شنیدن خبر روی ایر رفتن شبکه بی‌بی‌سی فارسی در ماهواره یاه‌سَت تحقیقاتی در این زمینه انجام دادیم و طی مکاتبه ای که با آقای صادق صبا ، مدیر بخش فارسی بی‌بی‌سی داشتیم متوجه شدیم این بار نیز دلالان ماهواره یاه‌سَت با روی ایر بردن شبکه بی‌بی‌سی فارسی،  تلاش بر فریب مردم و مدیران شبکه ها و جذب بیننده بیشتر برای این ماهواره اماراتی را دارند.

bbcpersian

برای دیدن این عکس در سایز بزرگتر ، روی عکس کلیک کنید.

 

امیدواریم دلالان این ماهواره دست از عوام فریبی بردارند و از راه های صحیح رقابتی به بازاریابی و کسب در آمد و سود بیشتر بپردازند.

در پایان در مورد پارازیت، این ماهواره فرق چندانی با ماهواره های دیگر ندارد و چون از اهمیت کمتری نسبت به سایر ماهواره ها برخوردار است، فعلاً حساسیت چندانی روی این ماهواره وجود ندارد.

 

انتشار این خبر با ذکر منبع بلا مانع است.

 

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.