بهمن ۱, ۱۳۹۸

تانک ها به جنگ ماهواره‌های شیرازی رفتند

تانک ها به جنگ ماهواره‌های شیرازی رفتندReviewed by عموسَت on Sep 29Rating: ۵.۰تانک ها به جنگ ماهواره‌های شیرازی رفتنددر شیراز نیروی انتظامی و مسئولین مبارزه با ماهواره ابتکار جدیدی به خرج دادند و برای نابودی تجهیزات ماهواره، دیش‌ها و رسیور‌ها با تانک و غلطک از روی آنها رد شدند. تعدای از این تجهیزات به صورت داوطلبانه تحویل داده شده بود، چون روی برخی از دیش‌ها علت و زمان تحویل هم قید شده بود.

در شیراز نیروی انتظامی و مسئولین مبارزه با ماهواره ابتکار جدیدی به خرج دادند و برای نابودی تجهیزات ماهواره، دیش‌ها و رسیور‌ها با تانک و غلطک از روی آنها رد شدند. تعدادی از این تجهیزات به صورت داوطلبانه تحویل داده شده بود و روی برخی از دیش‌ها علت و زمان تحویل هم قید شده بود.

 

این خبر به نقل از خبرگزاری مهر :

 

 مراسم نابودسازی ۸۰۰  دستگاه تجهیزات ماهواره ای عصر دیروز شنبه، در شیراز  برگزار شد. در این مراسم که در خیابان هم جوار حرم حضرت سیدعلاءالدین حسین(ع) با حضور جمعی از مسئولین استان و شهر شیراز برگزار شد، ۸۰۰ دستگاه تجهیزات ماهواره ای جمع آوری شده از شهر شیراز، با تانک و غلطک  نابود شد. سپاه فجر استان فارس این مراسم را در راستای اقدامات خود برای تحویل داوطلبانه تجهیات ماهواره ای توسط مردم شیراز برگزار کرد.

dishfight2

dishfight1

dishfight3

dishfight4

dishfight5

dishfight6

dishfight7

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.