بهمن ۸, ۱۳۹۸

بیژن فرهودی هم با صدای آمریکا خداحافظی کرد

بیژن فرهودی هم با صدای آمریکا خداحافظی کردReviewed by عموسَت on Oct 8Rating: ۵.۰بیژن فرهودی هم با صدای آمریکا خدا حافظی کردبیژن فرهودی از خبرنگاران با سابقه که برای صدای آمریکا فعالیت میکردند، باز نشست شدند و به فعالیت خود در این شبکه پایان دادند. بنابر گفته برخی در این رسانه، این بازنشسته‌گی در پی اعمال فشار از سوی مدیریت بوده است.

بیژن فرهودی از خبرنگاران با سابقه که برای صدای آمریکا فعالیت میکرد، باز نشست شد و به فعالیت خود در این شبکه پایان داد. بنابر گفته برخی در این رسانه، این بازنشسته‌گی در پی اعمال فشار از سوی مدیریت بوده است.

BizhanFarhoodi

متن این خبر به نقل از رادیو کوچه :

 

«بیژن  فرهودی» یکی از روزنامه‌نگاران پرسابقه شاغل در «صدای آمریکا» امروز دوشنبه پیش از ظهر با اعلام بخش نیروی انسانی، با بازنشسته‌گی به هم‌کاری خود با صدای آمریکا پایان داد.

 

بنابر گفته برخی در این رسانه، این بازنشسته‌گی در پی اعمال فشار از سوی مدیریت بوده است. آقای فرهودی پیشتر در دفتر لندن صدای آمریکا مشغول به کار بود. این دفتر بنابر اعمال انقباظ‌های مالی و کاهش بودجه باید تعطیل می‌شد. پس از بازگشت آقای فرهودی به واشینگتن بنابر نظر مدیریت وی باید با شیوه تازه پیشنهادی با این رسانه هم‌کاری می‌کرد که این موضوع مورد توافق این خبرنگار نبود و روز هفتم اکتبر پس از جلسه‌ای با «ستاره درخشش» از مدیران ارشد بخش فارسی او با پذیرش بازنشسته‌گی به کار خود با صدای آمریکا پایان داد.

 

گفته می‌شود مراحل اداری بازنشسته‌گی وی در ظرف ساعت‌های اداری روز دوشنبه انجام پذیرفت و به طور رسمی به ادامه کار آقای فرهودی با صدای آمریکا پایان داده شد.

 

بیژن فرهودی امروز به هم‌کاران خود در حین خدا حافظی گفته بود، به دلیل نقل مکان از آمریکا و اقامت چند ساله‌اش در انگلیس مجبور بوده است همه پیشنهاد‌های کاری دیگر را رد کند و لذا مجبور به پذیرش بازنشسته‌گی شده است.

 

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.