فروردین ۱, ۱۳۹۸

نیروهای امنیتی مصر مدیر شبکه العالم در قاهره را بازداشت کردند

نیروهای امنیتی مصر مدیر شبکه العالم در قاهره را بازداشت کردندReviewed by عموست on Nov 7Rating: ۵.۰نیروهای امنیتی مصر مدیر شبکه العالم در قاهره را بازداشت کردنداحمد السیوفی مدیر دفتر شبکه خبری العالم در قاهره صبح روز پنچشنبه بازداشت شد. شبکه عربی زبان العالم وابسته به جمهوری اسلامی ایران است.

احمد السیوفی مدیر دفتر شبکه خبری العالم در قاهره صبح روز پنچشنبه بازداشت شد. شبکه عربی زبان العالم وابسته به جمهوری اسلامی ایران است.

محکومیت حمله به دفتر العالم درمصر ادامه دارد

به گزارش سایت العالم، نیروهای امنیتی مصر در ساعات اولیه صبح روز پنجشنبه به منزل مدیر العالم در قاهره رفته و او را بازداشت کردند.

 

السیوفی قبلا هم یکبار در تیرماه گذشته برای مدتی بازداشت شده بود. از آغاز انقلاب مصر در ژانویه ۲۰۱۱، دفتر این شبکه در قاهره چهار بار مورد حمله نیروهای امنیتی مصر قرار گرفته است.

 

هنوز مقامات مصری در واکنش به خبر دستگیری السیوفی و علت آن از خود واکنشی نشان نداده اند. نیروهای امنیتی مصر در گذشته علت بازداشت السیوفی را نداشتن مجوز فعالیت ذکر کرده بودند.

 

شبکه خبری العالم در تحولات اخیر مصر از محمد مرسی و اخوان المسلمین حمایت کرده و از حرکت ارتش مصر در برکناری مرسی از قدرت بعنوان کودتا یاد میکند.

 

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.