خرداد ۳۰, ۱۳۹۸

شبکه من و تو در ماهواره یاه‌ست به درخواست این شبکه یا ترفندی تبلیغاتی دیگر

شبکه من و تو در ماهواره یاه‌ست به درخواست این شبکه یا ترفندی تبلیغاتی دیگرReviewed by عموست on Nov 13Rating: ۵.۰شبکه من و تو در ماهواره یاه‌ست به درخواست این شبکه یا ترفندی تبلیغاتی دیگرچند روزیست که شبکه من و تو در ماهواره یاه‌سَت روی ایر رفته و تبلیغات گسترده ای از سوی طرفداران و حامیان این ماهواره در شبکه های اجتماعی صورت گرفته است

چند روزیست که شبکه من و تو در ماهواره یاه‌سَت روی ایر رفته و تبلیغات گسترده ای از سوی طرفداران و حامیان این ماهواره در شبکه های اجتماعی صورت گرفته است. اما در وب‌سایت شبکه من و تو و صفحه فیس‌بوک و توییتر این شبکه هیچ حرفی در این مورد زده نشده است. حتی در وب‌سایت این شبکه به قسمت فرکانس‌هایی که شبکه من و تو در آنها قابل دریافت است اضافه نشده است. شبکه من و تو که حتی به روز رسانی و تغییرات وب‌سایت این شبکه را در شبکه های اجتماعی بارها اعلام کرد، هیچ حرفی از روی ایر رفتن در یاه‌سَت نزده است.

manoto-Freq

با توجه به سابقه دلالان ماهواره یاه‌سَت در روی ایر فرستادن بدون اجازه شبکه هایی همچون بی‌بی‌سی‌فارسی و شبکه نشنال جئوگرافیک در این ماهواره برای تشویق و فریب شبکه های فارسی زبان دیگر برای روی ایر رفتن در این ماهواره نسبتاً کم بیننده، به نظر می رسد اقدامی مشابه در مورد شبکه من و تو انجام شده است. که هم شبکه من و تو و هم سایر شبکه های فارسی زبان را به روی ایر رفتن در این ماهواره تشویق کنند. این گروه از دلالان همچنین با انتشار مطالب نادرستی در فضای مجازی، همچون در امان بودن این ماهواره از پارازیت قصد فریب شبکه های ماهواره ای فارسی زبان و همچنین فریب مردم برای تهیه دیش اضافی برای دریافت این ماهواره را دارند.

 

در تلاشیم که علت این موضوع یعنی عدم اعلام روی ایر رفتن در یاه‌سَت را از مسئولین این شبکه جویا شویم، اما متاسفانه به پیغام های ما تاکنون پاسخی داده نشده و در تماس تلفنی که با دفتر این شبکه داشتیم اپراتوراز موضوع بی اطلاع بود. منتظر خبرهای تکمیلی در این زمینه باشید.

 

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.