بهمن ۸, ۱۳۹۸

قطع شدن شبکه‌های AAA Music و AAA Family از ماهواره هاتبرد

قطع شدن شبکه‌های AAA Music و AAA Family از ماهواره هاتبردReviewed by عموسَت on Apr 1Rating: ۵.۰قطع شدن شبکه‌های AAA Music و AAA Family از ماهواره هاتبردشبکه‌های AAA Music و AAA Family از ماهواره هاتبرد قطع شدند و تنها در ماهواره یاه‌سَت قابل دریافت می باشند. علت این قطعی وجود پارازیت شدید روی فرکانس ۱۱۶۴۲ ماهواره هاتبرد اعلام شده و این شبکه‌ها تنها در ماهواره یاه‌سَت قابل دریافت خواهد بود .

شبکه‌های AAA Music و AAA Family از ماهواره هاتبرد قطع شدند و تنها در ماهواره یاه‌سَت قابل دریافت می باشند. علت این قطعی وجود پارازیت شدید  روی فرکانس ۱۱۶۴۲ ماهواره هاتبرد اعلام شده و این شبکه‌ها تنها در ماهواره یاه‌سَت قابل دریافت خواهد بود .

AAA Family 14.2-2013

متن منتشر شده در صفحه فیس‌بوک این شبکه‌ها :

نظر به گزارشات بینندگان محترم مبنی بر مشکلات متعدد و پارازیت های فراگیر فرکانس شبکه های AAA MUSIC & AAA FAMILY و فرکانس ۱۱۶۴۲ بر روی ماهواره هاتبرد، بدینوسیله به استحضار

میرساند این شبکه ها تا اطلاع ثانوی فعالیت خود را تنها بر روی ماهواره یاه ست FREQUENCY 12072 – VERTICAL – SYMBOL RATE 27500 – FEC 5/4 ادامه خواهند داد.

بدیهی است فرکانسهای جدید این شبکه ها به محض عقد قرارداد متعاقبا اعلام خواهد شد.

با سپاس
مدیریت گروه تلویزیونی  AAA

 

البته با توجه به پاسخ‌های مدیران صفحه‌ی فیس‌بوکی این شبکه‌ها معیارشان برای وجود پارازیت شدید کامنت های کاربران در سه ماه گذشته بوده است! نظرات و نظرسنجی های فیس‌بوکی معیار مناسبی برای تصمیم‌گیری های جدی همچون قطع شبکه از ماهواره پربیننده ای همچون هاتبرد نبوده و نیست. و احتملاً مسائل و مشکلات مالی بر سر راه این شبکه ها قرار گرفته و جهت بقای مجبور به پخش از ماهواره ارزان یاه‌سَت شده باشند. باید به این موضوع هم اشاره کنیم که طبق همین نظرات و نظرسنجی های فیس‌بوکی، از نظر بیندگان ماهواره یاه‌سَت هم از این پارازیت‌ها در امان نبوده و نیست.

 

مدیران چنین شبکه‌هایی که توانسته‌اند محبوبیتی بین مردم پیدا کنند باید در نظر بگیرند که چنین تصمیمات غیر کارشناسانه و شتاب زده‌ای به شدت به محبوبیت این شبکه‌ها در بین مردم لطمه خواهد زد.

 

برچسب مقاله

پست مرتبط

مانیا گفت:

ما یا ه ست رو نداریم ای کاش از طریق هاتبرد درست بشه سریال سنگدل دوست داریم مجبوریم از طریق اینترنت نگه ه کنیم لطفا یک فکری بکنید با سپاس.

ارسال یک دیدگاه.