بهمن ۵, ۱۳۹۸

صدور دستور جمع‌آوری ماهواره‌ها در آذربایجان شرقی

صدور دستور جمع‌آوری ماهواره‌ها در آذربایجان شرقیReviewed by عموسَت on Jul 13Rating: ۵.۰صدور دستور جمع‌آوری ماهواره‌ها در آذربایجان شرقیفرمانده نیروی انتظامی آذربایجان شرقی با تاکید بر تشدید مقابله با معضلات اجتماعی و اخلاقی در استان، دستور جمع آوری گیرنده های ماهواره را صادرکرد.

فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان شرقی با تاکید بر تشدید مقابله با معضلات اجتماعی و اخلاقی در استان، دستور جمع آوری گیرنده های ماهواره را صادرکرد.

Jam_Avari_Mahvare2
سردار ˈ محسن حسن خانی ˈ ، روز جمعه درنشست کمسیون امنیت اخلاقی استان، افزود: یگان های انتظامی و امنیتی استان با تلاش مضاعف، امنیت اجتماعی و اخلاقی را ارتقاء بخشیده و با برخورد و تشدید مقابله و فرهنگ سازی، سعی دارند معضلات اجتماعی و اخلاقی را سامان دهند.

وی دراین جلسه دستور داد به منظور ساماندهی حوزه اجتماعی و اخلاقی استان ماموران انتظامی تجهیزات گیرنده ماهواره ی را هرچه سریعتر جمع آوری کنند.

سردارحسن خانی اظهارکرد: در خصوص بدحجابی و بد پوشی، معضل سگ گردانی، آلودگی های صوتی و روزه خواری نیز نیروی انتظامی نسبت به برخوردهای شدید اقدام می کند.

وی گفت: در رابطه با مقوله پاک سازی تفرجگاه ها و پارک ها، مقابله با محصولات ضد فرهنگی و استفاده از مانکن های نامتعارف نیز باید برخورد پلیسی تشدید شده و با هرگونه رفتارهای هنجارشکن و افراد مزاحم و شرور دراین حوزه ها مقابله خواهیم کرد.

سردار حسن خانی، خواستار اتخاذ تدابیر مناسب با به کارگیری امکانات و تقویت واحدهای اجرایی و عملیاتی به منظور بهبود امنیت اخلاقی استان شد.

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.