بهمن ۳, ۱۳۹۸

توقیف هزار دستگاه تجهیزات گیرنده امواج ماهواره در پارس آبادمغان

توقیف هزار دستگاه تجهیزات گیرنده امواج ماهواره در پارس آبادمغانReviewed by عموسَت on Jul 18Rating: ۵.۰توقیف هزار دستگاه تجهیزات گیرنده امواج ماهواره در پارس آبادمغانماموران پلیس پارس آباد با هماهنگی مراجع قضایی با انجام عملیات ویژه یک قاچاقچی سابقه دار را دستگیر و هنگام بازرسی از دوباب منزل مسکونی و یک واحد انباری متعلق به وی موفق شدند بالغ بر یک هزار دستگاه انواع تجهیزات گیرنده امواج ماهواره را کشف و ضبط کنند.

ماموران پلیس پارس آباد با هماهنگی مراجع قضایی با انجام عملیات ویژه یک قاچاقچی سابقه دار را دستگیر و هنگام بازرسی از دوباب منزل مسکونی و یک واحد انباری متعلق به وی موفق شدند بالغ بر یک هزار دستگاه انواع تجهیزات گیرنده امواج ماهواره را کشف و ضبط کنند.

Tajhizat_Mahvare

به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی، سرهنگ الیاس دلیر روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ماموران انتظامی پارس آباد از طریق گزارش های مردمی از فعالیت یک قاچاقچی سابقه دار در تهیه و توزیع تجهیزات گیرنده امواج از ماهواره مطلع شده و اقدامات گسترده ای را در این زمینه آغاز کردند.

وی اظهار کرد: قاچاقچی دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به همراه آلات و ادوات مکشوفه برای رسیدگی به مقام قضایی معرفی شدند.

وی با قدردانی از همکاری تنگاتنگ و شایسته مردم این منطقه با پلیس از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشابه در هر ساعت از شبانه روز موضوع را سریع از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند تا اقدام شود.

گفتنی است پارس آباد مغان در شمال اردبیل و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع است.

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.