خرداد ۳۰, ۱۳۹۸

نباید ماهواره رها و فیس بوک آزاد شود

نباید ماهواره رها و فیس بوک آزاد شودReviewed by عموسَت on Sep 3Rating: ۵.۰نباید ماهواره رها و فیس بوک آزاد شودغلامعلی حداد عادل رییس کمسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: برای حفظ آرامش فرهنگی در جامعه نباید جلوی ماهواره و اینترنت رها شده و فیس بوک و تویتر آزاد شود.

غلامعلی حداد عادل رییس کمسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: برای حفظ آرامش فرهنگی در جامعه نباید جلوی ماهواره و اینترنت رها شده و فیس بوک و تویتر آزاد شود.

Hadad_Adel

حدادعادل دوشنبه شب در جمع مردم مشهد در مساجد المهدی (عج) این شهر، گفت: برای حفظ آرامش فرهنگی در جامعه نباید مسوولان مطالب خود را در فیس بوک بگذارند و رها کردن این مسائل موجب تشنج و تنش فرهنگی در کشور می شود.

او در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: اشخاصی که در فتنه سال ۱۳۸۸ مقصر بودند، نباید عهده دار کلیه کارها شوند و مسوولیت ها و کارها را به آنها واگذار کرد.

نماینده مردم تهران درمجلس شورای اسلامی گفت: صریح و شفاف به رییس جمهوری گفتم که انسان مارگزیده از ریسمان سیاه و سفید می ترسد.

حداد عادل گفت: استیضاح فرجی دانا وزیر سابق علوم، تحقیقات و فناوری برای ما سخت بود و عقده استیضاح کردن نداریم.

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: برخی اشخاص عنوان کردند که علت استیضاح فرجی دانا ممانعت وی از استفاده برخی از خویشاوندان نمایندگان مجلس از بورسیه های تحصیلی بود در صورتی که این مساله صحیح نیست.

او گفت: اگر قرار باشد پرونده افرادی که از بورسیه استفاده کرده اند، دوباره بازخوانی شود باید به سال ها قبل بازگردیم و دوباره آنها را بازخوانی کنیم.

خداد عادل گفت: از همان ابتدا که حجت الاسلام روحانی به عنوان رییس جمهور انتخاب و مشغول به کار شد به وی گفتیم شما برای رفع مشکلات اقتصادی احتیاج به آرامش در کشور هستنید و اگر قرار باشد کشور با ناآرامی دست به گریبان شود، مشکلات حل نخواهد شد و لذا هم اکنون ما نگران بر هم خوردن این آرامش هستیم.

او همچنین به انتخابات مجلس آینده شورای اسلامی اشاره کردو گفت: ترکیب مجلس آینده به رأی مردم بستگی دارد، اگر مجلس آینده به فکر مردم باشد خوب است و اصولگرایان باید در چنین شرایطی به وحدت خود توجه بیشتری داشته باشند.

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.