مهر ۲۴, ۱۳۹۸

پارازیت‌ها باید به جا و به موقع ارسال شوند

پارازیت‌ها باید به جا و به موقع ارسال شوندReviewed by عموسَت on Oct 18Rating: ۵.۰پارازیت‌ها باید به جا و به موقع ارسال شوندسیدمرتضی حسینی، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفته پارازیت‌ها باید به جا و به موقع ارسال شوند.

سیدمرتضی حسینی، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفته پارازیت‌ها باید به جا و به موقع ارسال شوند.

parazit

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا، نماینده قزوین در مجلس از محمد واعظی، وزیر ارتباطات خواسته جلوی پارازیت‌های مضر را بگیرد.

او با انتقاد از دولت حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران گفته دولت اعتدال با ادعای فرهنگ‌سازی درباره استفاده از ماهواره خواستار توقف پارازیت‌ها شده‌ بود، اما یک سال پس از آغاز به کار این دولت اقدام‌های لازم  فرهنگی صورت نگرفته است.

در ادامه‌ حسینی خواسته تا در کنار کار فرهنگی برای مبارزه با ماهواره‌ها، کار سخت‌افزاری کنار گذاشته نشود.

شماری از پزشکان بر این باور هستند که شدت ارسال پارازیت‌ها در ایران که برای اخلال در شبکه‌های ماهواره‌ای انجام می‌شود باعث افزایش سقط جنین و بیماری‌هایی نظیر سرطان شده است.

این نماینده مجلس ادعا کرده که وزارت ارتباطات قادر است تا حدودی جلوی پارازیت‌های مضر را بگیرد.

با این حال چندی پیش حسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت ایران گفته بود «پارازیت‌ها در همه کشورها وجود دارند اما در مورد این‌که چه مقدار از پارازیت‌ها مضر است، استاندارد بین‌المللی برایش تعریف شده است و باید طبق آن اندازه‌گیری انجام شود.»

در آن زمان وزیر بهداشت گفته بود «شخص رئیس‌جمهوری» پیگیر این موضوع است، اما برای میزان این امواج و اندازه‌گیری پارازیت در نقاط مختلف اختلاف نظر وجود دارد.

برچسب مقاله

پست مرتبط

پارازیت خان گفت:

سلام مندر خراسان شمالی بجنورد,در مرکز شهر زندگی میکنم ودر انجا دکلهای پارازیت نصب شده والان چند سالیست که میخاهیم بچه دار شیم نمیتوانیم چون هم خودم هم خانمم در محیطی که پارازیت هست زندگی میکنیم وروی ما اثر گزاشته. لذا دراین شهر خیلی از جوانانی که تازه ازدواج ج کردند نمیتوانن بچه دار شن. واز طرفی هم تبلیغ میکنن بچه بیشتر به دنیا بیارین کشوری نسل پیر داریم با این پارازیتها که نمیشه بچه دار شد

ارسال یک دیدگاه.