بهمن ۷, ۱۳۹۸

خانواده ها مواظب خطرات ماهواره باشند

خانواده ها مواظب خطرات ماهواره باشندReviewed by عموسَت on Oct 18Rating: ۵.۰خانواده ها مواظب خطرات ماهواره باشندبه گزارش ایرنا، آیت الله محمد رضا ناصری در خطبه های نمازجمعه این شهر افزود: گیرنده های ماهواره با تمامی ابزارها نوین خود سعی می کنند در قالب برنامه های مختلف نسبت به هویت زدایی و رواج بی بندوباری و فساد اقدام کنند .

به گزارش ایرنا، آیت الله محمد رضا ناصری در خطبه های نمازجمعه این شهر افزود: گیرنده های ماهواره با تمامی ابزارها نوین خود سعی می کنند در قالب برنامه های مختلف نسبت به هویت زدایی و رواج بی بندوباری و فساد اقدام کنند .

Naseriنماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزدگفت: دشمنان به شدت به دنبال تضعیف ارزش های الهی و انسانی در بین مردم و بخصوص جوانان هستند که برای خنثی کردن توطئه های فرهنگی و تهدید نرم دشمنان، همه مسوول هستند و قطعا خانواده ها در این زمینه بیشتر باید احساس تکلیف کنند .

ناصری گفت: از هم پاشیدن کانون های گرم و صمیمی خانواده ها و دور شدن همه از ارزش های الهی و انسانی در زمره اهداف شوم ماهواره و عوامل آن است .

وی در ادامه به نقش توسل و تمسک به دین و معنویت به عنوان راه نجات و رستگاری اشاره و از مردم خواست ضمن محبت و عشق به ائمه هدی (ع) به دستورات آنها عمل کنند .

امام جمعه یزد به شهادت سید مصطفی خمینی (ره) اشاره کرد و اظهار داشت: شهادت این شهید بزرگوار روحی تازه در کالبد انقلاب اسلامی دمید .

ناصری به اهمیت هفته اولیا و مربیان و نقش پیوند بین خانه و مدرسه اشاره و از خانواده ها و همچنین عوامل تعلیم و تربیت خواست تا با همکاری و همفکری برای موفقیت در این عرصه بکوشند .

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.