بهمن ۲۸, ۱۳۹۸

بسیج بیش از 200 نشست آسیب شناسی ماهواره درشیراز برگزار کرد

بسیج بیش از ۲۰۰ نشست آسیب شناسی ماهواره درشیراز برگزار کردReviewed by عموسَت on Nov 10Rating: ۵.۰بسیج بیش از ۲۰۰ نشست آسیب شناسی ماهواره درشیراز برگزار کردفرمانده سپاه ناحیه محمدرسول الله (ص) شیراز گفت:بسیج در سه ماه تابستان امسال بیش از ۲۰۰ نشست آسیب شناسی ماهواره در مناطق غرب شیراز برگزار کرد.

فرمانده سپاه ناحیه محمدرسول الله (ص) شیراز گفت: بسیج در سه ماه تابستان امسال بیش از ۲۰۰ نشست آسیب شناسی ماهواره در مناطق غرب شیراز برگزار کرد.

tahvilmahvare

به گزارش ایرنا سید حسین حسینی ، روز دوشنبه در نشستی با خبرنگاران بیان کرد:در مدت یاد شده ۱۵۰ تجهیزات مربوط به ماهواره متعلق به ساکنان غرب شیراز به صورت داوطلبانه جمع آوری شد.

وی اضافه کرد: با توجه به سیاستگذاری و هدف گذاری هایی که در این زمینه صورت گرفته ، پیش بینی می شود تا پایان امسال حداقل ۶۰۰ تجهیزات ماهواره ای با روش داوطلبانه از مردم جمع آوری شود.

حسینی گفت:برخی از مردم از آسیب های شبکه های ماهواره ای غافل هستند و به همین سبب بسیج ، با برگزاری نشست ها و اجرای برنامه های فرهنگی روشنگری و اطلاع رسانی ، آسیب شناسی ماهواره را در دستور کار خود قرار داده و مبادرت به جمع آوری داوطلبانه تجهیزات ماهواره ای کرده است.

او ادامه داد: طرح جمع آوری ماهواره ها در پی آگاه سازی عمومی از آسیب های ناشی از شبکه های ماهواره ای از محله ها آغاز و با استقبال مردم مواجه شد و این در حالی است که به این طرح در سطح استانی و ملی کمتر پرداخته شده است.

فرمانده سپاه ناحیه محمدرسول الله(ص) شیراز اضافه کرد:بر این باوریم با انجام کارهای فرهنگی و رسانه ای تاثیر گذار می توانیم طرح جمع آوری داوطلبانه ماهواره را به صورت فراگیر در شهر شیراز اجرا کنیم.

وی گفت: دشمن از طریق ابزار رسانه ای از جمله شبکه های ماهواره ای در پی ایجاد تغییرات اساسی در فرهنگ جامعه ما از جمله تغییر سبک زندگی و نابودی خانواده ها، ایجاد آشفتگی در جامعه و اختلاف افکنی بین مسلمانان است.

حسینی بیان کرد:همچنین دشمن با استفاده از ابزار ماهواره تلاش می کنند در امور فرهنگی کشور ما از جمله تدوین قانون امر به معروف و نهی از منکر چالش ایجاد کند و این گونه اقدامات را بی اثر و منفی جلوه دهند.

فرمانده سپاه ناحیه محمدرسول الله(ص) شیراز افزود:هدف اصلی دشمنان از بین بردن دین، انسجام و نزلزل بنیان خانواده در جامعه ماست و آنها از طریق ماهواره غیرت دینی مردم ما را هدف قرار داده اند و برای تحقق خواسته های شوم خود تلاش می کنند.

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.