بهمن ۳, ۱۳۹۸

۱۸ نفر در جریان زد وخورد در کنسرت داریوش بازداشت شدند

۱۸ نفر در جریان زد وخورد در کنسرت داریوش بازداشت شدندReviewed by عموست on Oct 5Rating: ۵.۰۱۸ نفر در جریان زد وخورد در کنسرت داریوش بازداشت شدند

کنسرت داریوش در هتل ماریتیم کلن در لحظات پایانی با درگیری فیزیکی همراه شد. پلیس ۱۸ نفر از جمله چهار مامور حفاظت سالن را بازداشت کرد. ۲۹ نفر نیز زخمی شدند. درگیری تا آنجا بالا گرفت که مردم به استیج حمله کردند.

18883105_303

دوشنبه شب (دوم اکتبر/۱۱ مهر) بین علاقمندان داریوش، خواننده پاپ ایرانی و ماموران حراست سالن کنسرت در هتل ماریتیم کلن، زد و خورد شدیدی درگرفت که شش ساعت طول کشید. پلیس عده‌ای از جمله چهار مامور حفاظت سالن را دستگیر کرد.

این حادثه در پایان کنسرت و زمانی اتفاق افتاد که حاضران در سالن برای گرفتن امضا از داریوش به طرف استیج آمده بودند. در این کنسرت نزدیک به ۱۵۰۰ نفر شرکت داشنتد. داریوش پیش‌تر نیز در هتل ماریتیم برنامه اجرا کرده بود.

تماشاچیان این کنسرت به روزنامه بیلد گفته‌اند که از نقاط مختلف آلمان و حتی از کشورهای مجاور برای دیدن این کنسرت به کلن سفر کرده بودند. آنها گفته‌اند که خشونت از سوی یکی از نگهبانان سالن نسبت به یکی از تماشاچیان شروع شد.

گویا یکی از محافظان داریوش نیز یک مامور حراست را مورد ضرب و شتم قرار داده و پس از آن کشمکش تا آنجا بالا گرفته که تماشاچیان به سمت استیج هجوم برده‌اند.

خبرگزاری ایرانشهر می‌نویسد یک مورد استفاده از چاقو در این اغتشاش موجب شده که برخی از شرکت کنندگان در کنسرت در مظان اتهام حمل سلاح سرد قرار بگیرند.

آن گونه که بیلد می‌نویسد این نزاع شش ساعت طول کشیده است. یک نفر در این مرافعه به سختی زخمی شده و جراحت بقیه سطحی است. یک پلیس زن جزو مجروحان است. خود داریوش آسیبی ندیده است.

این که سالن هتل چقدر خسارت دیده معلوم نیست. هیچیک از مسئولان این هتل به خبرنگاران توضیحی نداده‌اند.

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.