شهریور ۴, ۱۳۹۸

آیا تلویزیون پارسی صدای آمریکا و رادیو فردا تعطیل خواهند شد؟

آیا تلویزیون پارسی صدای آمریکا و رادیو فردا تعطیل خواهند شد؟Reviewed by عموست on Dec 7Rating: ۵.۰آیا تلویزیون پارسی صدای آمریکا و رادیو فردا تعطیل خواهند شد؟

امیرعباس فخرآور،فعال سرشناس سیاسی که نزدیک به اعضای حزب جمهوری خواهان آمریکا می باشد در گفتگو با مسعود صدر در تلویزیون پارس اعلام کرد: زمینه را برای تعطیلی تلویزیون پارسی صدای آمریکا و رادیو فردا در زمان ریاست جمهوری دونالد ترامپ فراهم خواهد ساخت.

parstv_voafarda

امیرعباس فخرآور نویسنده کتاب رفیق آیت الله و فعال سیاسی در گفتگو با مسعود صدر در تلویزیون پارس در این باره گفت: رویکرد ۲رسانه دولتی رادیو فردا و تلویزیون پارسی صدای آمریکا در زمان ریاست جمهوری  دونالد ترامپ مطمئنا تغییر خواهد یافت و همانند ۸سال گذشته دست اندرکاران این دو رسانه  دولتی پارسی زبان نخواهند توانست بجای منعکس کردن اخبار و نظرات مخالفان جمهوری اسلامی به راحتی تریبون هایشان را در اختیار لابی های حکومت دیکتاتوری جمهوری اسلامی در خارج از کشور قرار دهند و همانند باراک اوباما به مماشات با آنها بپردازند.

امیرعباس فخرآور در ادامه صحبت هایش در این باره افزود:طرحی در کمیسیون سیاست خارجه مجلس نمایندگان آمریکا تنظیم و در مجلس نمایندگان با اکثریت مطلق تصویب شده که طبق این طرح تمام تشکیلات بخش پارسی صدای آمریکا، رادیو فردا و تمام سازمان ها و رسانه هایی که برای کشورهای دیگر مشغول به برنامه سازی هستند، همه این سازمان ها منحل خواهند شد و به جای آن سازمانی با عنوان FREEDOM NEWS NETEWORK – FNNجایگزین آن خواهد شد.

نویسنده کتاب رفیق آیت الله در این باره همچنین افزود: این طرح در سال ۲۰۱۴ میلادی تصویب شد اما به دلیل مخالفت دولت باراک اوباما با آن، اجرا نشده و به احتمال بسیار زیاد در دولت پرزیدنت دونالد ترامپ این طرح به سرانجام برسد.

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.