فروردین ۱۴, ۱۳۹۹

خبر فوری: شبکه تلویزیونی رادیو جوان در ماهواره Express AM6 (یاهست اکسترا)

خبر فوری: شبکه تلویزیونی رادیو جوان در ماهواره Express AM6 (یاهست اکسترا)Reviewed by عموسَت on Dec 7Rating: ۵.۰خبر فوری: شبکه تلویزیونی رادیو جوان در ماهواره Express AM6 (یاهست اکسترا)شبکه تلویزیونی رادیو جوان با کیفیت بالای HD در ماهواره Express AM6 (یاهست اکسترا) روی ایر رفت.

شبکه تلویزیونی رادیو جوان با کیفیت بالای HD در ماهواره Express AM6 (یاهست اکسترا) روی ایر رفت.

شبکه تلویزیونی رادیو جوان

رادیو جوان در اکتبر ۲۰۰۴ توسط گروهی از جوانان ایرانی در آتلانتا و واشینگتن، دی.سی. با هدف فراهم آوردن موسیقی ایرانی برای ایرانیان سراسر جهان شروع به کار کرد. رادیو جوان در سال‌های اخیر فعالیت های خود را در زمینه هنر و موسیقی فارسی گسترش داده و علاوه بر پخش جدیدترین موزیک‌های فارسی، برنامه‌های دیگری نظیر مصاحبه‌های صوتی و تصویری با خوانندگان و چهره های شناخته شده و برنامه های مستند همچون ذره بین، از زیر زمین تا بام طهران و… تولید کرده است.

امروز رادیو جوان شبکه تلویزیونی خود را با کیفیت HD در ماهواره Express AM6 که ماهواره همجهت با یاهست است روی ایر برده است. تیم رادیو جوان از نظر کیفیتی استاندارد بالایی برای تولید موزیک ویدیو و برنامه سازی دارد، همکاری این تیم با کارگردانان مطرحی همچون اردشیر احمدی برای ساخت برنامه های مستند و شروع فعالیت تلویزیونی با کیفیت بالای HD خودگواهی بر این موضوع است. این شبکه پتانسیل لازم برای ایجاد تحول در مدیای فارسی را دارد و شاید بتواند جای خالی شبکه من و تو را در ماهواره یاهست پر کند.

رادیو جوان با انتخاب ماهواره Express AM6 (یاهست اکسترا) برای شروع فعالیت و با کیفیت HD انتخاب هوشمندانه ای داشته، چرا که با انتخاب این ماهواره تمامی بینندگان ماهواره یاهست را خواهد داشت و با توجه به پوشش وسیع تر این ماهواره نسبت به ماهواره یاهست امکان جذب مخاطبین بیشتری را هم خواهد داشت.

فعالیت شبکه رادیو جوان در ماهواره Express AM6 اعتبار بیشتری به این ماهواره در مارکت فارسی زبانان خواهد بخشید و در آینده نزدیک شاهد شبکه های فارسی زبان بیشتری در این ماهواره خواهیم بود.

 

مشخصات دریافت شبکه Radio Javan HD در ماهواره Express AM6 (یاهست اکسترا) :

Express AM6 (53.0°E)  Freq: 12594    SR: 27500     Pol: Ver    FEC: 2/3     Name: Radio Javan HD


انتشار این خبر با ذکر منبع بلا مانع است.

 

 

برچسب مقاله

پست مرتبط

amir گفت:

با سلام
کانال شما در رسیورهای ایکس کروزر تحت اندروید قابل مشاهده نیست

ارسال یک دیدگاه.