فروردین ۱۷, ۱۳۹۹

رابطه عاشقانه رها اعتمادی و گوگوش

رابطه عاشقانه رها اعتمادی و گوگوشReviewed by عموست on Jun 20Rating: ۵.۰

رها اعتمادی شاعر و ترانه سرا و از مجریان و تهیه کنندگان سابق شبکه من و تو با خواننده مطرح و سرشناس ایران گوگوش (فائقه آتشین) وارد رابطه عاشقانه شدند. در جریان آکادمی موسیقی گوگوش علاقه ای بین این دو شکل گرفت ولی در آن زمان رها اعتمادی با شخص دیگری در رابطه بود، با این وجود این دو رابطه بسیار نزدیک و صمیمی خود را حفظ کردند. این دو علاوه بر رابطه‌ی احساسی، رابطه‌ی کاری بسیار نزدیکی نیز با یکدیگر داشتند، رها اعتمادی ترانه‌سرای برخی از آهنگ‌های آکادمی موسیقی گوگوش و آلبوم حجم سبز، اعجاز گوگوش نیز هست.

پس از پایان آخرین سری مجموعه استیج  و جدایی از آخرین دوست دختر خود( به نام دَنییل)، رها اعتمادی به لس آنجلس رفته و مدیر برنامه های گوگوش شده و بیش از پیش این دو نفر به هم نزدیک شدند. طی اخبار موثقی که به دست عموسَت رسیده این دو با هم در رابطه جدی هستند. این زوج هنوز خبر رابطه‌ی خود را به صورت رسمی اعلام نکرده اند اما دوستان و نزدیکانشان همگی از این موضوع باخبرند. رها اعتمادی و گوگوش با هم حدود ۳۵ سال تفاوت سنی دارند.

گوگوش هنرپیشه و خواننده سرشناس ایرانی متولد ۱۵ اردیبهشت ۱۳۲۹ در تهران (۶۷ سال دارد) است. وی بعد از انقلاب سال ۵۷ در ایران ماند و تا سال ۱۳۷۹ که در ایران بود هیچگونه فعالیت هنری نداشت. در سال ۷۹ پس از ۲۱ سال موفق به دریافت گذرنامه و خروج از ایران شد و فعالیت هنریش را از سر گرفت. گوگوش چهار بار به صورت رسمی ازدواج کرده ( همسران سابق: محمود قربانی، بهروز وثوقی، همایون مصداقی و مسعود کیمیایی) و تنها یک پسر به اسم کامبیز دارد که همه وی را با تک آهنگ معروف “شکلات” می شناسیم( تو خودت قند و نباتی، شکلاتی شکلاتی).

رها اعتمادی در ۱۳ آبان سال ۱۳۶۳ در تهران متولد شده (۳۲ سال دارد) و در سن شش ماهگی با خانواده به سوئد مهاجرت کرده و تا ۱۹ سالگی ساکن همین کشور بوده. پس از پایان تحصیلات در آمریکا به لندن مهاجرت کرده و ساکن همین شهر است.

رها اعتمادی مدتی برای مجموعه ببین تی‌وی فعالیت کرد و سپس به شبکه من و تو در لندن پیوست و مجری برنامه پر حاشیه آکادمی موسیقی گوگوش شد که از این شبکه پخش می شد. 

 

موزیک ویدیوی ” نگو بدرود” با صدای گوگوش و شعر رها اعتمادی

برچسب مقاله

پست مرتبط

امید گفت:

اگرچیزی ازش مونده باشه رها جان چنان بزن که تنگش خرد بشه فقط نزاری ساک بزنه دندون مصنوعی هاش اذیت میکنه

ارسال یک دیدگاه.